عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایران


عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایرانعکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایراندارنده دو مدال طلای پارالمپیک ریو بازگشتی غریبانه به ایران داشت. ساره جوانمردی در شرایطی به ایران بازگشت که هیچ کدام از مسئولان ورزش کشور به استقبالش نرفتند.
عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایرانبرنامه ی ِ بازی ها و نتایج ِ کاروان ِ جمهوری ِ اسلامی ِ ایـــــران

1:

وااااعي عروسکاش چ ناسه


پـخش زنده مسابقات المـپـیـک ( مستـقیـم نگاه کنـیـد ) :

2:

خب اخه مدالاشو تقدیم کرد به ملت ایران


دروازه بانی بخاطر لباس پوشیدن خنده دارش مشهور شد!

3:

دو تا دختره تو سینما بودن و یه فیلم اکشن بُکش بکش پخش میشد.


آمار و ارقام المپيک 2012 لندن
یهو یکیشون به اون یکی میگه : وای مهسا کابینتاشونو


همه چیز در مورد بیلیارد

4:

خانما ریز بینن خو مگ چیه


جدول توزیع مدال های المپیک لندن

5:

درود

در شفرمودم هنوز که چرا دو مدال طلای ایشان به اندازه مدال برنز کیمیا خانم ارزش نداشته؟!!

اون از رفتارمان با جانبازان این هم....


دانلود مراسم افتتاحیه المپیک 2012 لندن

6:

با درودی دوباره...

البته خودمان به گونه ای با اونها چنین رفتاری داریم..در همین هم میهن چرا با اینکه افتخارات قهرمانان پارالمپیکمان بیش از اون یکی المپیک بوده چنان جستارهایی که برخی از اونها لحظه به لحظه بالا می آمد نداشتیم؟!!!


نتایج و حواشی ِ فوتبال ِ المپیک ( آرشیو )

7:

واقعا این قشر اجتماع مظلوم هستن.

خدا از سر تقصیرات ما بگذره

8:

قبلا حتی جایزه ای که میگرفتن کمتر از المپیکی ها بود
الان ولی برابر با المپیکی ها بهشون جایزه میدن

9:

سرت بالا بگیر عزیزم این دیار فراموش کرده که شیران ماده زندگیشون اداره مینمايند

10:

نگاه جامعه ما به معلولان و جانبازان، نگاه ترحم آمیز و تحقیرآمیز هست درحالی که توانایی اونها در خیلی از موارد، بیشتر از بسیاری از ما آدمهای سلامت هست......

متاسفانه نگاه مسولان به ورزشکاران هم مثل نگاهشان به بقیه ملت، تبعیض آمیز و ظالمانه هست......


11:

باز هم نشر دروغ !!!!

به لینک خبری زیر رجوع کنید که همه از ایشان هستقبال کردند و با گرمی مسئولان مواجه شدند


خبرگزاری تسنیم - ساره جوانمردی با هستقبال امتی وارد شیراز شد

12:

فکر کنم سوء تفاهم شده
تیتر تاپیک ورود ورزشکار به ایران رو فراخوان نموده نه شیراز
شاید توی شیراز ازشون هستقبال گرمی شده باشه ولی منظور هستارتر احتمالا این هست که توی فرودگاه امام خبری نبوده .


13:

اینجا دوتا احتمال مطرح میشه اون مسولا الان در ریو هستند یا اینکه اینجا بودن و سرگرم جلسات و ...

درکل چون در مسابقات مردان و زنان شرکت کرده شاید دچار چالش های در ادامه بشود بعید نیست

14:اولن لینکی که دادی تصویر مستقبل ندارد

دومن تو عقلت هستقبال امتی با مسيولین را از هم تمیز نمیکند

داری الکی حمایت میکنی

مثلن اخوندی ا .راستگو و راستکردار باش15:یکشنبه / ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۳:۱۱
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 95062817522
  • خبرنگار : 71132
  • چاپ
یوسف نژاد:

غیبت مسئولان ورزش کشور برای هستقبال از قهرمانان پارالمپیک هیچ توجیهی ندارد


عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایران نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خواستار عذرخواهی وزارت ورزش و کمیه ملی المپیک به خاطر عدم هستقبال از قهرمانان پارالمپیک شد.
علی اصغر یوسف نژاد در فرمود‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ من واقعا متاسف شدم که شنیدم هم چنین برخوردی با این قشر خاص از ورزشکاران شده در حالی که وظیفه اداری و ساوقتی از یک سو و وظیفه انسانی و اخلاق از سوی دیگر اقتضا می‌کرد که هستقبال ویژه‌ای از قهرمانان پارالمپیک صورت گیرد.
وی اضافه کرد:‌ عدم حضور مسئولان ورزش کشور برای هستقبال از قهرمانان پارالمپیک هیچ توجیهی ندارد و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید از جامعه ورزش و امت ، به خاطر این کوتاهی عذرخواهی کند؛ به ویژه این که این قشر خاص از ورزشکاران با وضعیت جسمی خاص خود پرچم ایران را برافراشته‌اند.
عضو هیات رئیسه مجلس همچنین فرمود: امیدوارم وزارت ورزش %د جبران قصور خود حرکت کند؛ چرا که اقدام این وزارتخانه نوعی کم لطفی به ورزش جانبازان و معلولین بوده و ممکن هست به تضعیف روحیه ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان منجر شود.
یوسف نژاد با بیان اینکه وزارت ورزش نباید ورزشکاران را به درجه یک و دو تقسیم کند، فرمود: ما قطعا هفته سپس تعطیلات مجلس وزیر را به فراکسیون فرا می‌خوانیم و موضوع را در فراکسیون ورزش مورد بررسی برنامه می‌دهیم.
وی در پایان درگذشت یک ورزشکار پارالمپیکی در جریان رقابت‌های پارالمپیک را نیز تسلیت فرمود.
انتهای پیام

16:کد خبر: ۵۳۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹

» ورزشی


مازیار ناظمی با انتشار پستی در اینستاگرام خود به دلیل غیبت مدیران ورزش در مراسم هستقبال از ورزشکاران پارالمپیکی عذرخواهی کرد.
ناطقان:مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه، با انتشار پستی در اینستاگرام خود به دلیل غیبت مدیران ورزش در مراسم هستقبال از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر ورزشکاران پارالمپیکی عذرخواهی کرد.


ناظمی نوشت:
اينكه بايد مي رفتيم فرودگاه هستقبال قهرمانان شكي نداريم، به همه اونها علاقه داريم و افتخار مي كنيم، مخلص ساره خانم و سيامند عزيز هستيم و با ادعاي جبران مي كنيم از اين قهرمانان پوزش مي خواهيم ، اين عكس به پارالمپيك ٢٠١٢ لندن بر مي گرده ، سيامند واقعا دوست داشتني هست مردي از سرزمين گيلاس ، اشنايشانه.منبع: باشگاه خبرنگاران

17:
عضو فراکسیون ورزش مجلس:
وزیر ورزش باید از امت عذر‌خواهی کند


ناکامی ورزش ایران در المپیک ریو محصول بی‌تدبیری و بی‌برنامگی وزارت ورزش و جوانان هست که باید در این زمینه وزیر ورزش پاسخگو بوده و از عموم امت عذرخواهی کند.کد خبر: ۶۱۶۳۶۵

تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷ 21 August 2016امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 1678


عضو فراکسیون ورزش مجلس فرمود: ناکامی ورزش ایران در المپیک ریو محصول بی‌تدبیری و بی‌برنامگی وزارت ورزش و جوانان هست که باید در این زمینه وزیر ورزش پاسخگو بوده و از عموم امت عذرخواهی کند.


به نقل تابناک ورزشی،صدیف بدری عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به نتایج ایران در المپیک اظهار کرد: ورزشکاران ما در حد توان و وسع خود در این رویداد جهانی و بین‌المللی حضور پیدا کردند اما به نظر می‌رسد تیم‌های ورزشی ما از یک بی‌برنامگی و بی‌توجهی به گروه‌های سنی پایه در سال‌های اخیر برای حضور قدرتمندانه در میادین ورزشی همواره رنج برده‌اند که مقصر اصلی در این زمینه برنامه‌ریزان و مسؤولان ورزش و جوانان هستند که نسبت به این موضوع بی‌احتیاطی می‌نمايند.

وی با بیان اینکه بیش از هر وقت دیگر ما از غفلت و بی‌توجهی به گروه‌های سنی پایه و عدم برنامه‌ریزی دقیق برای رشد و تعالی اونها رنج می‌بریم، اضافه کرد: اگر امروز کشورهای مختلف و قدرتمند ورزش دنیا به نتایج خوب و قابل قبولی رسیدند همگی در سایه بها دادن به ورزش پایه و هستعدادیابی در رشته‌های مختلف بوده که امروز نسبت به کسب مدال‌های رنگارنگ امیدوار هستند.

عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایران

عضو فراکسیون ورزش مجلس فرمود: ناکامی ورزش ایران در المپیک ریو محصول بی‌تدبیری و بی‌برنامگی وزارت ورزش و جوانان هست که باید در این زمینه وزیر ورزش پاسخگو بوده و از عموم امت عذرخواهی کند.

بدری با انتقاد از مسؤولانی که روسای فدراسیون‌ها و ورزشکاران را در ناکامی‌اخیر مقصر جلوه‌ می‌دهند، اظهار کرد: ورزشکاران ما از چنان توانمندی برخوردار هستند که اگر برنامه‌ریزی درست و هدف‌گذاری واقعی در عرصه ورزش انجام شود اونها با توان مضاعف حاضر هستند در رویدادهای آسیایی وجهانی حضور پیدا نمايند اما به نظر می‌رسد نوعی سوء مدیریت در عرصه ورزش کشور سایه انداخته که انتظار می‌رود وزیر و معاونان این حوزه این خلاها را به خوبی دریابند و برنامه‌ریزی‌هایشان را به گونه‌ای اجرا کنند تا در المپیک 2020 گرفتار چنین مشکلاتی نباشند.

وی تصریح کرد: در هستان‌ها نیز ضرورت دارد با بها دادن به گروه‌های سنی پایه ورزشکارانمان را برای رویدادهای ملی و جهانی آماده کنیم که در این باب قطعا مدیریت ورزش و جوانان هستان اردبیل تدبیری به کار می‌گیرد تا ورزش پایه و بحث هستعدادیابی به عنوان یک اصل پايه ی مورد توجه برنامه گیرد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس برای مدال‌آوران عرصه المپیک آرزوی موفقیت کرد و از ورزشکارانی که در این رویداد به رغم شایستگی از دست یافتن به مدال باوقتدند خواست تا بدون ناامیدی کار را از همین روز آغاز نمايند تا با یک هدف‌گذاری درست بتوان در المپیک آینده موفق عمل کرد.


18:عذرخواهی وزارت ورزش شنبه 27 شهریور 1395, 19:19
وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که به زودی از قهرمانان پارالمپیکی که مدیران ورزش در مراسم هستقبال‌شان حضور نداشته‌اند، دلجویی خواهد شد.
به نقل رویش نیوز به نقل از تسنیم، سپس عدم حضور وزیر ورزش و معاونانش در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برای هستقبال از مدال‌آوران و رکوردشکنان پارالمپیک 2016 ریو و نقل تسنیم در این باره (اینجا) وزارت ورزش ضمن پذیرش قصور واقع شده، فراخوان نمود در اولین موقعيت این قصور جبران خواهد شد.
مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان توضیح داد که غیبت مدیران ورزش در مراسم هستقبال از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر ورزشکاران پارالمپیکی، قصوری غیرعمدی بوده و در اولین موقعيت جبران خواهد شد.
وی فرمود: شخص وزیر و معاونان ایشان و دیگر مدیران وزارتخانه قدردان زحمات و افتخارآفرینی‌های قهرمانان پارالمپیکی بوده و هستند.

پیش از این هم علاقه و احترام خود به این عزیزان را در برنامه‌های مختلف از جمله بازدید از اردوهای آماده‌سازی پیش از پارالمپیک و نیز مراسم بدرقه کاروان نشان داده‌اند.

همین امروز صبح هم دکتر گودرزی از نتایج قهرمانان ما در پارالمپیک ابراز رضایت کردند و فرمودند که قدردان این عزیزان هستند.
به فرموده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان دستور داده در اولین موقعيت از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر قهرمانان ارزنده‌ای که به تازگی از ریو بازگشته‌اند، دلجویی شود.


19:  • 1 0
  • 2
  • یکشنبه 28 شهریور 1395 ساعت 09:45اینستاگردی

عذرخواهی وزارت ورزش بخاطر هستقبال نکردن از پارالمپیکی ها + عکس

مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان در اینستاگرامش به دلیل عدم حضور و غیبت مسئولان بلندپایه وزارت ورزش در مراسم هستقبال از پاراالمپیکی ها، عذرخواهی کرد.عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایران

به نقل جام جم اونلاین،ناظمی نوشت:
در اینکه باید می رفتیم فرودگاه هستقبال قهرمانان شکی نداریم ، به همه انها علاقه داریم و افتخار می کنیم ، مخلص ساره خانم و سیامند عزیز هستیم و با ادعای جبران می کنیم از این قهرمانان پوزش می خواهیم ، این عکس به پارالمپیک ٢٠١٢ لندن بر می گرده ، سیامند واقعا دوست داشتنی هست مردی از سرزمین گیلاس ، اشنویه.
عکس/ بازگشت غریبانه بانوی افتخار آفرین ایران

20:با این همه سند و مدرک مطمینم بازم ادب بشو نیستی و جرات عذرخواهی هم نخاهی داشت .21:

ما که مثل شما وحشی نیستیم همش در حال پریدن به این و ان باشیم ! باشه قبول هر چی تو بگی ما تسلیم !

22:وحشی به از ادم دروغگوی و حامی دستمال کش هست که برای نشون دادن خودش به اربان اختلاسگرش همیشه بی جهت بدون در نظر گرفتن اخرت و عاقبت و عقوبت انسانی و اسلامی از چیزای که خبر ندارد حمایت بیجا میکند بعبارتی غلط بیجا میکند

دیگه نظرات مزخرفتو رو جستارم نبینم

بازم توصیه اسلامی بتو راستگو و راست کردار باش


23:

مسئولین نرفتند
خب امت میرفتند تا ادعاشون کمی قابل قبول باشه

24:

امت در تمامی شهرها سنگ تمام گذاشتند از جمله ارومیه و شیراز

پیکیر اخبار نبودی ممد حسن جان

25:

سلام
پیگیر اخبار بودم
ولی نه همه امت ارومیه و شیراز
شاید تعدادی از امت همین شهرهای مذکور کار واجبی داشتند
حتما مسئولین این شهرها حضور داشتند اگر هم نداشته باشند شاید جلسه یا موقعیت شغلی باعث شده
بنده خودم کارمندم گاهی اوقات نمیتونم به کارهای واجبتر برسم چون ارباب رجوع واجبتره

26:


چنین مراسماتی نیاز به برنامه ریزی قبلی دارد وزارت ورزش باید پیش بینی میکرد یهویی از آسمان نازل نشده که چون تاریخ رفت برگشت از ماهها قبل معلوم بود ضمننهم وزارت خانه ها دایره بنام تشریفات برای چنینموادی دارند من ازنشسته چنین مواردی هستم و کوتاهی مسئولین محرز هست

27:

درود

درست می فرمایید.

اگر نمی توانستند بروند دست کم نماینده ای جانشینی که می توانستند بفرستند که قهرمانانمان احساس ننمايند دیده نشده اند...هنوز راستش باورم نمیشود اینگونه رفتار کرده باشند...بماند البته که چندیست که عذرخواهی ابزاری شده برای پیشگیری و البته جلوگیری از ناسزاهای فراوان دریافت کردن....


28:

مملکت امام وقته
حکومت اسلامیه
زنده باد آیت الله جنتی
درود بر امام خامنه ای

29:


سلام عید غدیر مبارک
چنین عذرخواهی مورد قبول همگان نیست عذرخواهی وقتی مثمر ثمر هست مسئول عذر بخاهد و هستفاشو بزار رو میز ما فوق تشریف ببره .
یه جمله شفاهن خواستن مفهومی ندارد مگر از کنار خیابون رد میشی ناخودآگاه به یکی تنه بزنی و بگی ببخش
این برنامه کشوری هست هیچ عذری پذیرفته نیست
متاسفانه قوانین حاکم برخوردی با چنین اشخاص و ادارات ندارد.56 out of 100 based on 21 user ratings 796 reviews

@