امام خامنه ای: شیطان بزرگ، فرشته نجات نیست!


امام خامنه ای: شیطان بزرگ، فرشته نجات نیست!


/ کليپ امام خامنه ای: شیطان بزرگ، فرشته نجات نیست!
امام خامنه ای: شیطان بزرگ، فرشته نجات نیست!
• زمان : 5:24
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم در تاریخ ۹۴/۰۶/۱۸ را منتشر می‌کند. متن بیانات معظم‌له که در این فیلم مشاهده می‌کنید به شرح زیر است:
امام بزرگوار فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است؛ این «شیطان بزرگ» خیلی حرف پرمغزی است. رئیس همه‌ی شیطانهای عالم، ابلیس است؛ امّا ابلیس بنا به تصریح قرآن، تنها کاری که میتواند بکند این است که انسانها را اغواء میکند؛ بیشتر از اغواء، کاری نمیتواند بکند؛ انسانها را اغواء میکند، فریب میدهد، وسوسه میکند؛ امّا آمریکا، هم اغواء میکند، هم کشتار میکند، هم تحریم میکند، هم فریب میدهد، هم ریاکاری میکند؛ پرچم حقوق بشر را بلند میکند، ادّعای طرف‌داری از حقوق بشر میکند [امّا] هر چند روز یک بار در خیابانهای شهرهای آمریکا یک بی‌گناهی، یک بی‌سلاحی به دست پلیس آمریکا به خاک‌وخون میغلتد؛ غیر از بقیّه‌ی جنایات و فجایعشان. این هم رفتارشان در ایران در دوران رژیم طاغوت و جنگ‌آفرینی‌هایشان، جنگ‌افروزی‌هایشان، به راه انداختن جریانهای جنگ‌افروز از قبیل همینهایی که حالا در عراق و سوریه و بقیّه‌ی جاها مشغول خرابکاری هستند؛ اینها کارهای آمریکا است. حالا بعضی‌ها اصرار دارند این شیطان بزرگ را با این خصوصیّات -که از ابلیس بدتر است- بزک کنند و به شکل فرشته وانمود کنند. چرا؟ دین به‌کنار، انقلابیگری به‌کنار؛ وفاداری به مصالح کشور چه میشود؟ عقل چه میشود؟ کدام عقلی و کدام وجدانی اجازه میدهد که انسان قدرتی مثل قدرت آمریکا را به‌عنوان دوست، به‌عنوان مورد اعتماد، به‌عنوان فرشته‌ی نجات انتخاب بکند؟ این‌[گونه] هستند؛ حقیقت امر این است. بله، خودشان را می‌آرایند؛ با ظاهر اتوکشیده، با کراوات، با ادکلن، با ظواهر بظاهر چشمگیر، خودشان را در چشم افراد ساده‌لوح جور دیگری جلوه میدهند؛ حقیقت رژیم آمریکا اینها است.

يکشنبه، 22 شهريور
68 out of 100 based on 43 user ratings 418 reviews

بیانات مقام معظم رهبری در مراسم بیست و هفتمین سالروز رحلت امام خمینی رحمةالله علیه - (مرقد مطهر امام خمینی - صوتی 1395/03/14)
بیانات مقام معظم رهبری در مراسم بیست و هفتمین سالروز رحلت امام خمینی رحمةالله علیه - (مرقد مطهر امام خمینی - تصویری 1395/03/14)
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی - (صوتی 1395/03/16)
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی - (تصویری 1395/03/16)
بیانات مقام معظم رهبری در محفل انس با قرآن کریم - (1395/1103/18 - صوتی)
نگاهی به دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر انقلاب (نماهنگ)
بیانات مقام معظم رهبری در محفل انس با قرآن کریم - (1395/1103/18 - تصویری)
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - باید توانمندی های کشور را افزایش داد. 1395/03/25
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - این که ما می‌توانیم با آمریکا کنار بیاییم، یک تصور غلط است. 1395/03/25
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - توقعات مربوط به الیاف کربن و آن سیصد کیلو را مطلقا قبول نکنید. 1395/03/25
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - برجام را پاره کنند، آن را آتش می‌زنیم. 1395/03/25
گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - موافقان و مخالفان برجام هر دو مبالغه می‌کنند. 1395/03/25
فیلم کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - (1395/03/25 - تصویری)
صوت کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام - (1395/03/25 - صوتی)
*
@