<div style="FONT-FAMILY: Tahoma" dir=rtl align=right> <p> سلام...من پسرم ........ یک هم کلاس داشتم (دختر) او از نگاهش


++p> سلاممن+پسرم++یک+هم+کلاس+داشتم+دختر+او+از+نگاهش" hreflang="fa">
    

 سلام...من پسرم ........ یک هم کلاس داشتم (دختر) او از نگاهش معلوم بود که به من علاقه دارد من به او علاقه ای نداشتم بعد از مدتی کم کم به او علاقه مند شدم خیلی هم به او علاقه مند شدم خیلی به هم نگاه می کردیم و حرف می زدیم تصمیم گرفتم  به او بگوییم که بهش علاقه دارم  یه روز منو کنار خیابون دید که دارم با گوشیم صحبت می کنم منم اونو دیدم نمی دونم چی شد که
از اون روز به بعد هر وقت منو می دید مثل اون روزاش نبود  یه جور دیگه بود(حتما فکری در مورد من کرد که خوب نبوده)چند روز بعد تصمیم گرفتم دنبالش برم . دنبالش رفتم دیدم با یک پسری سلام کرد  دست داد و یه لحظه برگشت و منو دید و خندید من هم سریع برگشتم و رفتم از اون روز به بعد دیگه همه چیز بر عکس شد من به او توجه ای نمی کردم و اما او دوباره مثل اولش شد  2 ماه گذشت اصلا با هم حرف نزدیم تا این که یک روز برام اس ام اس داد در مورد درس ها از من سوال کرد جوابشو دادم و می خواست بدونه که چی کار دارم می کنم من جوابشو ندادم شماره منو نمی دونم از کجا گیر اورد ....حالا دوباره همه چیز شده مثل اون روز که من هم بهش علاقه مند شدم... من باید چی کار کنم؟منظور این دختر از کارهاش چی می تونه باشه ؟


پاسخ :


درصورتی که هنگام استفاده از کارت هوشمند سوخت با پیغام

1:برای نگهداری صحیح کارت هوشمند سوخت چه تمهیداتی ضرورت

باسلام دوست عزیز شما در سنی هستید که احساس نیاز به جنس مخالف در شما یک موضوع جدی هست و یک نیاز فطری هست که راه حل اون ازنظر شرع ، عرف وعقل ازدواج هست .


نحوه رمز گذاری کارت هوشمند سوخت و حذف رمز به چه صورت
اگرشما یا ایشان قصد ایجاد رابطه با یکدیگر دارید باید بدانید که دو حالت بیشتر وجود ندارد یا به ازدواج منجر می شود ویا این دوستی پایان می یابد.


کارت هوشمند سوخت پس از چند بار وارد کردن رمز اشتباه
درحالت اول آیا حاضر هستید که در ادامه این دوستی و رابطه با کسی ازدواج کنید که حداقل با یک نفر (اون جوری که شما دیده اید ) رابطه دوستی داشته هست که قطعا نباید از ایشان توقع پایبندی و تعهد را در زندگی آینده داشته باشید و ازدواج با این شخص چیزی جز پشیمانی عاید شما نخواهد کرد.


تاکسی های پلاک موقت برای دریافت کارت هوشمند سوخت چه
در حالت دوم یعنی این که این دوستی پایان بپذیرد باز هم مشکلات خاص خود را خواهید داشت.


خودروهایی که بنزین سوز هستند ولی سهمیه دوگانه سوز دریافت
دوستی دو جنس مخالف برای مدت طولانی وابستگی های عاطفی را ایجاد خواهد کرد که گسستن این رابطه کار بسیار سختی خواهد بود که اگر نخواهید این رابطه از میان برود طبیعتا باید منجر به ازدواج شود که عواقب اون قبلا اشاره شد .


آیا کارت هوشمند سوخت تاکسی به آدرس مالک  ارسال می گردد؟
تنها راه و منطقی ترین راه این هست که شما هر چه سریع تر با توکل و یاری گرفتن از خداوند و اراده خودتان از فکر این رابطه بیرون بیایید و درمورد این نیاز فطری به ازدواج و فراهم ساختن زمینه های اون مبادرت کنید.   دوست کوچک شما

آیا کارت هوشمند سوخت اولیه خودروهای خطی و بین راهی وآژانس


golenarges در تاریخ 30 فروردین ماه سال 1390 در ساعت 01:15 ب.ظ به این سوال جواب داده هست.

2:سلام.

این گونه توجهات و روابط در محیط دانشگاه و جامعه بین پسر و دخترانی که در مجاورت یکدیگر برنامه می گیرند امری بسیار طبیعی و روزمره هست.

نگاه، نگاه می آورد! بنابراین خیلی موضوع را جدی نگیرید و شرلوک هولمز نشوید!
به نظر من شما اول باید تکلیف خودتان را برای زندگی مشخص کنید.

همواره در اطراف هر انسانی، افرادی از جنس مخالف هستند که به دلایلی به او توجه می نمايند یا حتی جذب او می شوند.

معنای این امر این نیست که باید شما با هر سیگنال مثبت یا منفی به دنبال اون بروید و وقت و انرژی ارزشمند خود را صرف این امور کنید.
اگر در این مقطع از زندگی خود، صرفا قصد ادامه تحصیل یا کار را دارید بکوشید کمتر خود را درگیر این گونه روابط کنید.

ولی اگر واقعا مایل به رابطه با جنس مخالف و برآوردن نیازهای خود هستید پیشنهاد میکنم به یافتن فردی مناسب برای ازدواج فکر کنید.

اگر فکر می کنید اون دختر، شرایط لازم و کافی برای ازدواج با شما را دارد بکوشید در یک دوره محدود و کوتاه، او را ارزیابی نموده و تصمیم بگیرید.

ابدا خود را در معرض روابط عاطفی بلندمدت و عمیق برنامه ندهید چون بعد جدایی باعث ایجاد ضربه روحی و روانی شدیدی به شما و ایشان می شود.


در پایان باید یادآور شوم روابط امروزی نه مثل عشق های عمیق و وفاداریهای گذشته هست و نه الزاما به هدف خاصی مثل ازدواج منتهی می شود.

بنابراین هر یک از طرفین خود ملزم به پایبندی صرف به اون رابطه نمی داند.

بنابراین طبیعی هست که اون دختر هم برای رسیدن به اهداف خود لزومی نمی بیند منتظر جواب شما به نگاه های خود شود و به موازات گزینه های مختلف و موقعيت های متفاوت در زندگی خویش را پی می گیرد تا زندگی آینده خود را شکل بخشد.

بنابراین صرفا به چشم انداز زندگی خود و اهداف پايه ی خویش بیندیشید.
ميرزااميني در تاریخ 30 فروردین ماه سال 1390 در ساعت 03:59 ب.ظ به این سوال جواب داده هست.


62 out of 100 based on 47 user ratings 1222 reviews

@